Πρόγραμμα Ε.Ο.Κ.

EOKLOGOGR.png

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BASKETBALL LEAGUE (5η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΩΡΑ 16:00

ΑΡΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΚΑΡΔΑΡΗΣ - ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ - ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ANΤΩΓΛΟΥ - ΚΑΤΣΗΣ - ΗΛΙΑΣΚΟΣ - ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAUGE - ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ (5η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΩΡΑ  17:00  ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ - ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ Κ. - ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ - ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ - ΤΟΛΙΟΥ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ

 

Β' ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (5η αγωνιστική)

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΩΡΑ 16:30 ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ - ΤΣΑΝΤΑΛΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑ - ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΦΩΤΙΑΔΗΣ 

 

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΩΡΑ 17:00 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΜΠΑΚΑΛΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ - ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ - ΜΠΟΥΡΝΑΣ - ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ 

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

 

ΓΗΠΕΔΟ ΓΕΦΥΡΑΣ ΩΡΑ 18:30 ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΧΑΝΘ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΚΟΪΜΤΖΟΓΛΟΥ - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Τ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ - ΜΠΑΡΜΠΑΣ - ΚΟΝΤΟΣ 

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ

 

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (5η αγωνιστική)

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΓΗΠΕΔΟ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΩΡΑ 14:00 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - ΑΣ ΠΑΟΚ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι. - ΔΕΛΛΑΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β. 

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΧΑΛΚΙΑ - ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Α. - ΠΡΟΕΣΤΟΥ 

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΓΚΟΥΜΑΣ

 

Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (5η αγωνιστική)

5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΩΡΑ 17:00 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΡΑΜΠΑΝΤΙ - ΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΜΑΡΙΝΑΚΗ 

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΘΕΟΔΩΡΟΥ 

 

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΝΤ ΩΡΑ 17:00 ΜΕΝΤ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΝΕΔΟΓΛΟΥ - ΧΑΝΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ :  ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ - ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ 

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΩΡΑ 17:00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΧΡΥΣΑΦΗΣ - ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ - ΣΑΚΑΛΗΣ -ΕΥΘΥΜΙΟΥ Αλ.

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΩΡΑ 17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ - ΜΠΑΖΑΚΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ - ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ - ΚΟΕΝ 

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

 

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (4η αγωνιστική)

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΩΡΑ 13:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΜΙΧΕΛΗΣ Θ. - ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ 

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΜΗΛΙΑΡΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΩΡΑ 14:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Βλ. - ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χρ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΥΘΥΜΙΟΥ Κ. - ΚΟΥΡΤΕΛΗ 

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΩΡΑ 17:00  ΧΑΝΘ - ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Π. - ΧΑΤΖΕΛΗΣ - ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΠΑΝΤΑΖΗΣ

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

Β' ΦΑΣΗ - 3η αγωνιστική

ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ  (ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ :

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ  - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΠΙΣΚΙΟΥΛΗΣ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ :

 

ΓΗΠΕΔΟ ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΩΡΑ 17:00 ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ (ΑΝΑΒΟΛΗ ΓΙΑ 16/11/2022)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ :

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΠΕΛΛΟΥ- ΔΑΓΔΗΛΕΛΗ - ΛΑΣΠΑ 

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ :

 

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
- Στους αγώνες Διεθνείς & Α1 Ανδρών (Ε.Σ.Α.Κ.Ε.) οι οριζόμενοι Κριτές θα πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο ενενήντα (90) λεπτά πριν την έναρξη του αγώνα, φορώντας σκούρου χρώματος σακάκι, λευκό πουκάμισο και για τις μεν γυναίκες το φουλάρι του Συνδέσμου, για τους δε άνδρες, τη γραβάτα του Συνδέσμου. Σε ενδεχόμενη μη προσέλευση Κριτή σε αγώνα, ο οριζόμενος χειριστής των 24’’ οφείλει να ενημερώσει την υπεύθυνη ορισμών των αγώνων τουλάχιστον εξήντα (60) λεπτά πριν την έναρξη του αγώνα.
- Στους αγώνες της Ε.Ο.Κ. οι οριζόμενοι Κριτές θα πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο εξήντα (60) λεπτά πριν την έναρξη του αγώνα, φορώντας τη προβλεπόμενη ενδυμασία του Συνδέσμου. Σε ενδεχόμενη μη προσέλευση Κριτή σε αγώνα, ο οριζόμενος χειριστής των 24’’ οφείλει να ενημερώσει την υπεύθυνη ορισμών των αγώνων τουλάχιστον τριάντα (30) λεπτά πριν την έναρξη του αγώνα.
- Κατά τη διάρκεια των αγώνων τα κινητά τηλέφωνα είναι κλειστά και ΟΧΙ στο τραπέζι της γραμματείας.

 

EOKLOGOGR.png

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ELITE LEAUGE - ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ (6η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΓΗΠΕΔΟ ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΩΡΑ  17:00  ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ - ΝΤΟΓΚΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΠΕΛΛΟΥ - ΛΑΖΟΓΛΟΥ - ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ 

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΜΗΤΣΙΟΥ

Β' ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (6η αγωνιστική)

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΑΣ Α'  ΩΡΑ 14:30 ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ - ΑΟ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ - ΧΑΤΖΗΧΑΡΙΣΗΣ - ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΑΤΣΗΣ - ΒΟΥΛΩΝΗ - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΦΩΤΙΑΔΗΣ

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΩΡΑ 17:00 ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΝΤΟΥΡΑΣ - ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ - ΧΡΥΣΑΦΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΙΣΙΡΛΟΓΛΟΥ - ΣΑΚΑΛΗΣ - ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ 11ο ΔΗΜ ΣΧΟΛ ΕΥΟΣΜΟΥ ΩΡΑ 18:00 ΔΕΚΑ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΚΟΪΜΤΖΟΓΛΟΥ - ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ - ΤΣΑΝΤΑΛΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ - ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Α. - ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ 

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΓΚΟΥΜΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 18:00  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΚΑΤΩΤΙΚΙΔΗΣ - ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΛΥΓΟΥΡΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΠΙΣΚΙΟΥΛΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ 

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΩΡΑ 18:30 ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ  

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΛΟΡΤΟΣ - ΔΕΛΛΑΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΩΣΤΑΝΑΚΗ  - ΤΖΗΚΑ - ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ 

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΩΡΑ 19:00 ΧΑΝΘ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΜΑΡΑΜΗΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ - ΜΠΟΥΓΛΟΣ Π.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΕΥΘΥΜΙΟΥ Αλ. - ΡΑΜΠΑΝΤΙ -ΔΑΓΔHΛΕΛΗ 

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΔΕΛΛΑΣ

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (6η αγωνιστική)

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΟΚ ΩΡΑ 13:00 ΑΣ ΠΑΟΚ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ - ΠΑΖΩΛΗΣ - ΝΕΔΟΓΛΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΟΕΝ - ΒΟΥΖΟΥΚΟΥ - ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ 

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ

Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (6η αγωνιστική)

5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΩΡΑ 17:00 ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ - ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ - ΡΑΠΤΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ Π. - ΗΛΙΑΣΚΟΣ - ΧΑΤΖΕΛΗΣ 

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΙΩΝΙΑΣ ΩΡΑ 17:00 ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΛΥΓΟΥΡΑΣ - ΙΣΙΓΩΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΠΑΡΜΠΑΣ - ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ - ΑΝΤΩΓΛΟΥ 

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΩΡΑ 17:00 ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΚΑΝΤΖΟΥΡΙΔΗΣ 

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ - ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΩΡΑ 17:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ - ΚΑΣΟΥΜΗΣ 

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΕΥΘΥΜΙΟΥ Κ. - ΚΟΥΡΤΕΛΗ - ΧΑΛΚΙΑ 

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (5η αγωνιστική)

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ ΩΡΑ 13:00 ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ - ΔΩΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΩΣΤΗΣ - ΜΠΟΥΡΝΑΣ - ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΑΡΓΥΡΟΥ

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΩΡΑ 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΠΚ- ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΔΗΜΟΥΔΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ :  ΚΟΝΤΟΣ - ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

ΓΗΠΕΔΟ ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΩΡΑ 15:00 ΝΓ ΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ - ΧΑΝΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΑΡΙΝΑΚΗ - ΒΕΡΩΝΗ - ΚΟΚΚΙΝΑ 

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΚ ΦΙΛΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ - ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χρ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΛΑΣΠΑ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΠΑΝΤΑΖΗΣ 

ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (5η αγωνιστική)

ΤΕΤΑΡΤΗ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΝΤ ΩΡΑ 19:30 ΜΕΝΤ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ :

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ - ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ - ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ 

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ :

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΝΔΡΩΝ   

 Β' ΦΑΣΗ - 3η αγωνιστική

ΤΕΤΑΡΤΗ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΓΗΠΕΔΟ ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΩΡΑ 17:00 ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 

ΔΙΑΑΙΤΗΤΕΣ :

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΜΠΕΛΛΟΥ - ΧΑΛΚΙΑ - ΛΑΣΠΑ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ :

 

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
- Στους αγώνες Διεθνείς & Α1 Ανδρών (Ε.Σ.Α.Κ.Ε.) οι οριζόμενοι Κριτές θα πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο ενενήντα (90) λεπτά πριν την έναρξη του αγώνα, φορώντας σκούρου χρώματος σακάκι, λευκό πουκάμισο και για τις μεν γυναίκες το φουλάρι του Συνδέσμου, για τους δε άνδρες, τη γραβάτα του Συνδέσμου. Σε ενδεχόμενη μη προσέλευση Κριτή σε αγώνα, ο οριζόμενος χειριστής των 24’’ οφείλει να ενημερώσει την υπεύθυνη ορισμών των αγώνων τουλάχιστον εξήντα (60) λεπτά πριν την έναρξη του αγώνα.
- Στους αγώνες της Ε.Ο.Κ. οι οριζόμενοι Κριτές θα πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο εξήντα (60) λεπτά πριν την έναρξη του αγώνα, φορώντας τη προβλεπόμενη ενδυμασία του Συνδέσμου. Σε ενδεχόμενη μη προσέλευση Κριτή σε αγώνα, ο οριζόμενος χειριστής των 24’’ οφείλει να ενημερώσει την υπεύθυνη ορισμών των αγώνων τουλάχιστον τριάντα (30) λεπτά πριν την έναρξη του αγώνα.
- Κατά τη διάρκεια των αγώνων τα κινητά τηλέφωνα είναι κλειστά και ΟΧΙ στο τραπέζι της γραμματείας.

 

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

               •  Διεύθυνση: Βασιλέως Ηρακλείου 14,

                   Θεσσαλονίκη, ΤΚ. 546 25

               •  Tο γραφείο του Συνδέσμου είναι ανοικτό κάθε
                  Τετάρτη και Παρασκευή τις ώρες 18:00-20:00

               •  Τηλ:  2310 555 095

               •  e-mail: krikath.gr@gmail.com

Επισκέπτες Online

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 124 guests και κανένα μέλος

Χάρτης